statystyki szczegółowe

Aktualności

Edihaft pokonany

• autor: Marcinus92, 2014-01-20 22:51

Długa pauza w grze zapowiadała, że nie wiadomo czego mogliśmy się spodziewać po zespole Młodych Wilków. Na szczęście byliśmy świadkami pewnej wygranej z Edihaftem Czajęczyce 6:2.

Młode Wilki Czarnocin - Edihaft Czajęczyce 6:2 (3:0)
Wojas 5, Kaczmarczyk - Czerwiec, Kamień

Młode Wilki: Adamus - A. Krawczyk, Durbacz, Robak, Wojas oraz Kaczmarczyk, Janasik, M. Krawczyk.

Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando Wilków, którzy, w miarę szybko objęli dwubramkowe prowadzeni i pewnie kontrolowali wynik, przed przerwą jeszcze go podwyższając. Po zmianie stron nadal przeważali zawodnicy z Czarnocina, ale Edihaft zaczął grać coraz śmielej i w efekcie, będąc w przewadze zdobył pierwszego gola. Na szczęście udało się szybko odpowiedzieć za sprawą Wojasa, a następnie ładnego gola z rzutu wolnego zdobył Kaczmarczyk. Z upływem czasu drużyna z Czajęczyc zepchnęła Młode Wilki do defensywy i mocno naciskała przeciwnika. W końcu Kamień zdobył drugą bramkę, która dodała im wiatru w żagle. Ostatnie minuty to dominacja Edihaftu, który jednak nie był w stanie zdobyć kolejnej bramki, a wynik spotkania ustalił Wojas.
Po tej wygranej Młode Wilki powróciły na 5 miejsce w tabeli tracąc do będącego tuż przed nimi Daremnego Trudu 3 punkty. W następnej kolejce, która zostanie rozegrana w sobotę 25 stycznia, drużynę z Czarnocina czeka kolejny bardzo ważny mecz w kontekście walki o czwórkę ze Scorpionem Skalbmierz, który jest zaraz za ,,Wilkami'' z identycznym dorobkiem 9 oczek.