LZS Bieglów-Miławczyce - Młode Wilki Czarnocin 3:2 (15.8.2009)

05-2018

Czy Wilki połkną Scorpiona ?

• autor: Marcinus92, 2014-01-24 00:14

Po dobrym, a przede wszystkim zwycięskim meczu Młodych Wilków w ubiegłym tygodniu, wciąż jest duża szansa na awans do grupy mistrzowskiej na zakończenie rundy zasadniczej. Aby jeszcze bardziej przybliżyć się do tego celu trzeba w niedzielę pokonać Scorpion Skalbmierz i, choć ,,Wilki'' mają do rozegrania jeszcze 5 kolejek, liczyć również na korzystne rozstrzygnięcia w innych spotkaniach.

Najbliższy przeciwnik Młodych Wilków jest spadkowiczem z II ligi z poprzedniego sezonu. Tak naprawdę ciężko powiedzieć coś o ich obecnej dyspozycji, ponieważ przegrali tylko dwa mecze, oba z będącymi na wysokich pozycjach Śmiłowicami i Przemykowem, a jak wygrywali, to minimalnie z dostarczycielami punktów Wisłą II i Presto Team. Jednak udało im się wygrać także z plasującym się na 4 pozycji Daremnym Trudem, który z kolei dość łatwo rozprawił się na początku z Młodymi Wilkami.... To tylko świadczy o tym, że ta liga jest nieprzewidywalna i możemy się spodziewać każdego wyniku. Mecz ten ma kluczowe znaczenie zarówno dla Wilków i Scorpiona, gdyż oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli mając taką samą liczbę punktów i stratę wynoszącą tylko 3 oczka do 4 premiowanego miejsca. Porażka któregokolwiek oddali od szansy gry w grupie mistrzowskiej, a mając w perspektywie najtrudniejsze mecze Młodych Wilków ze Śmiłowicami i Przemykowem, gdzie będzie bardzo ciężko o wygraną, nie można sobie pozwolić na stratę punktów w niedzielnie wczesne popołudnie, mimo, że teraz też łatwo nie będzie.

W niedzielę odbędzie się także losowanie par Pucharu Ligi Powiatowej Ligi Futsalu 2013/2014 i poznamy pierwszego (i oby nie ostatniego:) ) przeciwnika w tych rozgrywkach.