statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Wilki straci³y k³y

• autor: Marcinus92, 2014-02-23 21:05

Mecz ostatniej kolejki III ligi okaza³ siê prawdopodobnie najgorszym w wykonaniu M³odych Wilków. Zespó³ z Czarnocina w kiepskim stylu przegra³ z jedn± z najs³abszych dru¿yn w stawce Wis³± II Opatowiec 3:5.

M³ode Wilki Czarnocin - Wis³a II Opatowiec 3:5 (2:1)
Dymek, Kaczmarczyk, Durbacz -

M³ode Wilki: Adamus - Durbacz, A. Krawczyk, Dymek, Wojas oraz Kaczmarczyk, M. Krawczyk.

Ju¿ od pierwszych minut spotkania by³o widaæ, ¿e ,,Wilki'' bêd± siê mêczy³y z ni¿ej notowanym rywalem. Co prawda przez niemal ca³± pierwsz± po³owê uda³o siê kilka razy zagroziæ bramce przeciwnika, a Wi¶lacy oddali tylko jeden celny strza³. Uda³o siê w koñcu zdobyæ bramkê po uderzeniu Dymka, kilka minut pó¼niej rezultat podwy¿szy³ Kaczmarczyk. Niestety karygodne b³êdy pope³nia³ blok defensywny i w samej koñcówce I po³owy Wis³a II strzeli³a bramkê kontaktow±. Mimo to jak na razie sz³o zgodnie z planem, czyli zdobycie pe³nej puli. Pocz±tek II czê¶ci meczu szybko zweryfikowa³ te zamiary, bo pi³karze z Czarnocina czê¶ciej asystowali przeciwnikowi ni¿ siê mu przeciwstawiali. Mimo to, jeszcze Durbaczowi uda³o siê zdobyæ trzeciego gola, ale od tego momentu nic nie sz³o. Du¿o niecelnych podañ i strza³ów, g³upie kiwki, niepotrzebne straty, w ogóle chaotyczna w pewnym momencie gra. Przeciwnik poczu³ swoj± szansê i zacz±³ przewa¿aæ dokumentuj±c to zdobyciem najpierw bramki kontaktowej, a w nied³ugim czasie wyrównuj±cej. Wi¶lacy z³apali wiatr w ¿agle i poszli za ciosem zdobywaj±c kolejne dwie bramki.