Porażka na koniec roku

• autor: Marcinus92, 2014-12-28 15:14

W ostatnim meczu w 2014 roku Młode Wilki Czarnocin doznały swojej pierwszej porażki w tym sezonie z Drink Teamem 3:4. Przegrana ta zadecyduje o tym, że zespół z Czarnocina najprawdopodobniej spadnie z pozycji dotychczasowego lidera III ligi.

Drink Team Królewice - Młode Wilki Czarnocin 4:3 (0:1)

bramki dla Młodych Wilków: A. Paczkowski, T. Wojas, Durbacz

Skład: Adamus - Robak, Prokop, Dymek, A. Paczkowski oraz Młodawski, T. Wojas, S. Wojas, Wójcik, Durbacz, Łyko

Już po pierwszym gwizdku było widać, że to będzie najcięższy mecz Młodych Wilków. Pomijając błędy,których drużyna popełniała wczoraj mnóstwo, udało się objąć prowadzenie, którego do przerwy nie oddano, choć w końcówce pierwszej części było naprawdę gorąco pod bramką Adamusa, który uratował swój zespół w przynajmniej trzech bardzo groźnych sytuacjach.
Po zmianie stron, początkowo jeszcze wszystko było względnie pod kontrolą, ale po upływie trzech minut po stracie w środku pola Drink Team wyprowadził kontrę 3 na 1, co musiało skończyć się wyrównaniem. Na szczęście T. Wojas ponownie wyprowadził Młode Wilki na prowadzenie, ale widać było, że to Drink Team jest teraz zespołem groźniejszym. W jednej z pozoru niegroźnej sytuacji, z daleka od bramki, zawodnik z Królewic mimo asysty przeciwnika zdecydował się na strzał. Nie był on silny, jednak po rykoszecie nieco zmienił tor i piłka wpadła do bramki zaskoczonego bramkarza. Ten gol jeszcze bardziej uskrzydlił drużynę Drink Teamu, która jeszcze bardziej ruszyła do przodu. Efekt: objęcie prowadzenia z uderzeniu z rzutu wolnego. Błyskawiczna była odpowiedź Młodych Wilków, gdy Durbacz, w sobie wiadomy chyba sposób, podcinką z metra wyrównał. Niestety ostatnie słowo należało do przeciwnika, gdy jeden z nich popisał się bardzo ładnym strzałem z ok. 10 metrów nie do obrony. Jeszcze była szansa na wyrównanie w ostatniej akcji meczu, ale przedłużonego rzutu karnego nie wykorzystał Dymek.