Remis z Edihaftem

• autor: Marcinus92, 2015-01-05 00:26

W 6 kolejce III ligi Młode Wilki zremisowały z Edihaftem Czajęczyce 2:2.

Edihaft Czajęczyce - Młode Wilki Czarnocin 2:2 (1:0)

gole dla Młodych Wilków: A. Paczkowski, Wójcik

Skład: Adamus - Młodawski, T. Wojas, Dymek, A. Paczkowski oraz Wójcik, S. Wojas, Ł. Paczkowski, Łyko, Durbacz, Prokop

Spotkanie mogło się podobać, zarówno z jednej jak i z drugiej strony mogliśmy obejrzeć dużo akcji podbramkowych. Chyba można zaryzykować stwierdzenie, że był to mecz bramkarzy, ponieważ obaj wybronili sporo akcji i to też ich zasługa, że padł w tym meczu remis.
Pierwsi do głosu doszli zawodnicy z Edihaftu, w którego składzie znajdują się gracze występujący na co dzień w B-klasowych Agricoli Klimontów i Płomieniu Kościelec. Byli albo nieskuteczni, albo na drodze stawał Adamus. Ze strony Młodych Wilków mieliśmy niemal identyczną sytuację. Pierwsza bramka padła po ok. 10 minutach gry, gdy piłka po strzale odbiła się od Młodawskiego i po rykoszecie wpadła do bramki. Do przerwy nie udało się wyrównać, choć okazji nie brakowało. W drugiej połowie znów oglądaliśmy dużo sytuacji, jednak na wysokości zadania stawali golkiperowie. W końcu jednak skapitulował Adamus, gdy po złym podaniu T. Wojasa, przeciwnik wykorzystał okazję ,,2 na 1''. Od tego momentu Młode Wilki rzuciły się do przodu przejmując na jakiś czas inicjatywę. Nie udawało się im pokonać bramkarza, któremu bardzo dużo pomógł tego dnia grający w defensywie Eugeniusz Śpiewak, który był niemal nie do przejścia, aż do momentu, gdy zegar pokazywał do końca 7 minut, gdy po rzucie rożnym Wójcik zdobył kontaktową bramkę. Zawodnicy z Czarnocina poszli za ciosem i chwilę później A. Paczkowski po podaniu Prokopa wyrównał stan meczu. Bardzo nerwowo zrobiło się w samej końcówce i oba zespoły zdołały stworzyć sobie jeszcze po dobrej sytuacji, ale nic już się nie zmieniło. Wynik zasłużony dla obu drużyn, odzwierciedlający przebieg meczu, jednak niekorzystny dla Młodych Wilków w kontekście utrzymania 2 pozycji w tabeli.