statystyki szczegółowe

Aktualności

Nareszcie zwycięscy

• autor: Marcinus92, 2015-02-05 00:17

Młode Wilki po trzech kolejnych meczach bez wygranej wreszcie zainkasowały komplet punktów. W niedzielę wygrali, choć momentami nie bez problemów, z ostatnią drużyną w tabeli Presto Team 5:3.

Młode Wilki Czarnocin - Presto Team 5:3 (4:1)
Młodawski 2, M. Wójcik, Ł. Paczkowski, samobójcza - D. Wójcik, Sawiński 2

Młode Wilki: Adamus - Młodawski, Prokop, T. Wojas, A. Paczkowski, Ł. Paczkowski, Łyko, Wójcik, Durbacz, Robak

Patrząc na tabelę i ostatnie mecze Presto Team, zanosiło się na łatwą i przyjemną wygraną Młodych Wilków. Lecz podobnie jak w zeszłym sezonie i w tym przez długi okres męczono się z outsiderem, oddając mu nawet pole gry. Pierwszą bramkę Młode Wilki zdobyły dopiero po 7 minutach gdy po niedokładnym strzale Robaka piłka przeleciała między nogami obrońcy zmieniła tor lotu wpadając do bramki. Od tego czasu Presto częściej gościło na połowie przeciwnika niż swojej i nawet zapędzali się pod bramkę Młodych Wilków, ale byli bardzo nieskuteczni. Grając cały czas wysokim pressingiem w końcu wymusili błąd, gdy Wójcik podczas kiwania we własnym polu karnym stracił piłkę i padł gol wyrównujący. Na szczęście po upływie kilku minut zrehabilitował się uderzeniem z rzutu wolnego, gdy wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Kolejne bramki przed przerwą zdobyli Ł. Paczkowski i Młodawski. Po zmianie stron gra obu zespołów, która pozostawiała wiele do życzenia, wcale się nie zmieniła. Głupie błędy Młodych Wilków sprawiły, że przeciwnicy zdołali zdobyć dwie bramki, a niewiele brakło by doprowadzili do remisu. Ostatnie słowo na szczęście należało do zespołu z Czarnocina i Młodawski w końcówce strzelił swojego drugiego gola. Mecz ogólnie był momentami bardzo wyrównany, jednak stał on na niskim poziomie. Niestety już od pewnego momentu w grze Młodych Wilków widać, że nie jest to drużyna z początku sezonu, gdy zdobywanie punktów i bramek przychodziło jej łatwiej. Po pierwszej porażce z Drink Teamem (3:5) zespół zaciął się w zdobywaniu bramek i zaczął popełniać niewymuszone i proste błędy w obronie, które nieraz kończyły się utratą gola. Mimo to obrona Młodych Wilków nadal należy do szczelniejszych, tylko Kilo Wiejskiej (19) i Drink Team (27) mają mniej straconych bramek.
W następnym meczu Młode Wilki zagrają w piątek o 18:30 z KS Królewskimi zaległą 8 kolejkę.

Nastąpiło także losowanie w Pucharze Ligi. W I rundzie Młode Wilki zagrają ze Śmiłowicami, a wygrany z tej pary zagra ze zwycięzcą meczu Metalika Przemyków - Straż Sędziszowice.