statystyki szczegółowe

Aktualności

Klęska na koniec sezonu

• autor: Marcinus92, 2015-02-14 19:50

Młode Wilki zakończyły dzisiaj sezon zmagań w rozgrywkach III ligi Powiatowej Ligi Futsalu. Niestety nie będą mile wspominać ostatniego spotkania w lidze, ponieważ zostali rozbici przez Kilo Wiejskiej aż 2:9.

Kilo Wiejskiej - Młode Wilki Czarnocin 9:2 (2:1)

Dla Młodych Wilków trafiali: Łyko, A. Paczkowski

Skład: Adamus - Jewiarz, Robak, A. Paczkowski, Łyko oraz Durbacz, Kwiecień

Patrząc na dzisiejszy skład mało kto mógł być optymistą przed meczem, z różnych powodów zabrakło m. in. Młodawskiego, Wójcika, Dymka. Mimo to przez kilkanaście minut dało się toczyć grę na w miarę wyrównanym poziomie, kilkukrotnie zagrażając bramce przeciwnika. Nawet udało się objąć prowadzenie, gdy Łyko z najbliższej odległości na raty dosłownie wepchnął piłkę do bramki. Po fali ataków ze strony Kilo Wiejskiej, z których zwycięsko wychodził Adamus, w końcu skapitulował, a za chwilę musiał drugi raz wyciągać piłkę z bramki. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie. Za to zmienił się, i to bardzo w drugiej części meczu. Zawodnicy Młodych Wilków z czasem tracący siły i będący jednak słabsi, tylko raz poważnie zagrozili bramce, gdy Paczkowski zdobył drugiego gola, ale to wszystko co mieli do pokazania Młode Wilki tego popołudnia. Popełniali fatalne błędy, które często kończyły się kolejnymi bramkami dla Kilo Wiejskiej i można powiedzieć, że gdyby nie Adamus, który mimo tylu puszczonych goli, wiele razy ratował swój zespół, mecz skończyłby się jeszcze większą katastrofą...